با استفاده از اکانت پرمیوم اسپاتیفای دائمی شما می توانید از تمامی امکانات این سرویس استفاده کنید. اسپاتیفای اکنون با داشتن بیش از 200 میلیون کاربر ماهیانه به عنوان یکی از بزرگترین سرویس های پخش موزیک و پادکست در جهان شناخته می شود. این سرویس کار خود را در سال 2008 آغاز کرد و از آن زمان تاکنون با گسترش اینترنت، محبوبیت این سرویس نیز افزایش پیدا کرد. خوانندگان و افراد بسیار مشهور تمام آثار خود را بر روی این پلتفرم در اختیار کاربران قرار می دهد. این سرویس همچنین به شما این امکان را می دهد تا از بین آرشیو بزرگی از خوانندگان موسیقی ها و آهنگ های مختلفی که مدنظر را دارید را براساس سبک، نوع، آلبوم و حتی خواننده پیدا کنید و از آنها لذت ببرید.

اکانت پرمیوم اسپاتیفای دائمی چیست؟

شما برای داشتن اکانت اسپاتیفای می توانید از گیفت کارت یا کد اختصاصی ماهیانه آن استفاده کنید، اما با خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای دائمی در هرجایی می توانید به آسانی از سرویس های این برنامه استفاده کنید. اسپاتیفای بیش از 100 خدمت و ویژگی جدید را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. همچنین این سرویس به دلیل داشتن ویژگی های مختلف به شما این امکان را می دهد تا در حالت آنلاین یا آفلاین نیز به موسیقی گوش دهید و با این روش در هرجایی بهترین آهنگ های خود را در اختیار داشته باشید.

امکان ساخت آرشیو یکی از مزایای اصلی اکانت پرمیوم اسپاتیفای دائمی است که به کمک آن می توانید در هرجایی از موسیقی های مختلف خود لذت ببرید. به کمک این سرویس می توانید پلی لیست های مختلف ایجاد کنید و آنها را با دیگر کاربران نیز به اشتراک بگذارید و از شنیدن موسیقی های مختلف لذت ببرید.

قیمت اکانت اسپاتیفای اکنون به دلیل افزایش مخاطب بسیار کمتر شده است و شما با خرید یک اکانت می توانید از تمام ویژگی های این سرویس استفاده کنید. نسخه رایگان این برنامه امکانات زیادی را در اختیار شما قرار نمی دهد و تنها می توانید موزیک های اختصاصی این بخش را به صورت کاملا تصادفی گوش دهید. اما با خرید اشتراک اسپاتیفای به صورت ماهیانه یا سالیانه می توانید در هر جایی از اکانت خود استفاده کنید.

یکی از دلایل محبوبیت این سرویس قابلیت استفاده از اکانت پرمیوم اسپاتیفای دائمی در انواع پلتفرم ها می باشد. به کمک این سرویس می توانید در هر نوع سیستم عاملی محبوب ترین آهنگ های خود را گوش دهید. همچنین این پلتفرم به شما این امکان را می دهد تا آهنگ های محبوب 24 ساعته گذشته، بهترین آهنگ های هفتگی و ماهیانه را نیز دریافت کنید و از شنیدن آنها لذت ببرید.

خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای به شما این امکان را می دهد تا با خیال راحت بتوانید از این برنامه برای پخش کردن موزیک های مورد نظر خود بر روی انواع دستگاه ها استفاده کنید. این برنامه قابلیت اتصال و پخش به صورت هوشمند را دارد و می تواند به انواع دستیارهای صوتی مانند آمازون یا دستیار صوتی گوگل نیز متصل شود و با خیال راحت در هر زمان می توانید موسیقی های مورد علاقه خود را گوش دهید.

اکانت پرمیوم اسپاتیفای دائمی امکانات فوق العاده ای را در اختیار شما قرار می دهد که تجربه آنها می تواند سبب لذت بردن شما از موسیقی به شیوه ای کاملا متفاوت شود. داشتن بهترین کیفیت، تنوع بالا و همچنین قابلیت شخصی سازی پلی لیست ها، تنها برخی از امکانات پرکاربرد این سرویس هستند.