خرید اشتراک اسپاتیفای

اگر به دنبال شنیدن موسیقی های جدید هستید، می توانید با خرید اشتراک اسپاتیفای به صورت نامحدود از سرویس اسپاتیفای استفاده کنید و از شنیدن موسیقی لذت ببرید. این سرویس به دلیل داشتن امکانات بسیار زیاد و تنوع بالایی که در ارائه محتوا دارد به شما این امکان را می دهد تا به دنیایی متفاوت از موسیقی وارد شوید و هر نوع موسیقی که دوست دارید را به صورت آزادانه گوش دهید و از آن لذت ببرید. این سرویس به شما این امکان را می دهد تا در هر جایی و به صورت آنلاین و آفلاین از شنیدن موسیقی لذت ببرید. همچنین با ساخت پلی لیست های اختصاصی خود می توانید محبوب ترین آهنگ های خود را در سبک های گوناگون دسته بندی کنید و از گوش دادن به موسیقی لذت ببرید.

خرید اشتراک اسپاتیفای چه کاربردی دارد؟

اسپاتیفای دارای دو حالت رایگان و پولی می باشد و شما می توانید به صورت رایگان نیز از این سرویس استفاده کنید. اما در نسخه رایگان محدودیت های زیادی وجود دارد و شما باید برای استفاده و شنیدن تمام آهنگ های موجود در این پلتفرم از اکانت پرمیوم اسپاتیفای دائمی استفاده کنید. این سرویس به شما کمک می کند تا به صورت نامحدود هر نوع سبک و موسیقی که دوست دارید را گوش دهید یا یک پلی لیست اختصاصی برای خودتان ایجاد کنید.

در کنار دسترسی به آرشیو بسیار بزرگی از موسیقی ها و پادکست های موجود در جهان، شما می توانید به صورت آفلاین نیز آهنگ هایی که به آنها علاقه دارید را تجربه کنید. این سرویس همچنین ویژگی های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد و این امکان را به شما می دهد تا از جدیدترین، بهترین و برترین موزیک های سال، ماه و هفتگی باخبر شوید و همیشه جدیدترین آهنگ ها را در آرشیو خود داشته باشید.

این سرویس همچنین با بررسی سبک مورد علاقه شما یک سرویس پیشنهاد دهنده قوی نیز در اختیار شما قرار خواهد که تنها با خرید خرید اشتراک اسپاتیفای قابل دسترس است و به شما لیست کاملی از بهترین آهنگ های موجود در این پلتفرم را به شما می دهد. همچنین با خرید اشتراک اسپاتیفای می توانید در هر جایی و در کمترین زمان ممکن از آن در پلتفرم های مختلف استفاده کنید. این برنامه برای سیستم عامل های مختلف یک برنامه اختصاصی ارائه داده است و شما با وارد شدن به اکانت خود می توانید دسترسی کاملی به موسیقی های مختلف داشته باشید.

قیمت اکانت اسپاتیفای بسیار پایین است و شما با خرید یک اکانت می توانید به هر نوع آهنگی که دوست دارید دسترسی داشته باشید. این سرویس بیش از 70 میلیون آهنگ و پادکست اختصاصی در خود جای داده است که هر روزه نیز بر تعداد آنها اضافه خواهد شد. همچنین شما با خرید اشتراک اسپاتیفای می توانید از هنرمندان مورد علاقه خود نیز حمایت کنید و با این روش به یک فن واقعی تبدیل شوید. این سرویس امکان اتصال به برنامه ها و اکانت های مختلف را نیز برای دسترسی راحت تر به شما می دهد و امکان اضافه کردن آن به دیسکورد یا استریم توییچ را نیز به شما می دهد. امکان متصل کردن این سرویس به سیستم های پخش خانگی و گوش دادن موسیقی به کمک دستیارهای هوش مصنوعی گوگل و آمازون نیز وجود دارد و در هر جایی می توانید از گوش دادن به موسیقی های مختلف لذت ببرید و پلی لیست های اختصاصی خودتان را تهیه کنید.